MERSİN BOZYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Çeşitli Kursların Dönüşüm İş ve İşlemleri Toplantısı

Özel Çeşitli Kursların Dönüşüm İş ve İşlemleri Toplantısı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GEDİK"Özel Çeşitli Kursların Dönüşüm İş ve İşlemleri" kapsamında İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Fazilet DURMUŞ başkanlığında,  İlçe Milli Eğitim Müdürleri VE   Özel Çeşitli Kursların kurum temsilcileri ile Özel Çeşitli Kursların dönüşüm iş ve işlemleri hakkında toplantıya katıldı.

     Toplantıda; Bakanlığımızca her öğrenim seviyesine göre belirlenen sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler ile akademik çalışmalar, Özel Öğretim Kurumları Kanunu kapsamında tanımlanan kurum türleri, kurumların kurum açma izinleri doğrultusunda faaliyet göstermeleri ve kursiyer kayıtlarını buna göre yapmaları görüşüldü.  Farklı bir kurum türünde faaliyet göstermek isteyen kurumların gerekli şartları yerine getirerek dönüşmeler ve kurum açma iznini amacı dışında kullandığı tespit edilen kurumların Bakanlığımızca kapatılacağı ifade edildi.

     

Hükümet Konağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bozyazı/Mersin - (324) 8513991

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.