MERSİN BOZYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa SEZGİN, makamını öğrencilere devretti.

"23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa SEZGİN, makamını öğrencilere devretti.

       Büyük Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Küçük Hanımlar, Küçük Beyler! Sizler geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz.” sözleriyle seslendiği çocuklara armağan edilen bu bayramda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü makamına, ilçemiz okullarından Cumhuriyet İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri oturdu.  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa SEZGİN, Milli Eğitim Müdürü olan öğrencilerimiz ile Milli Eğitimin ve Milli Eğitim Müdürlüğünün önemi üzerine sohbet etti. Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa SEZGİN’in “Türk Milletinin geleceği bugünkü çocukların doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır. Sizlerin, Türkiye’yi bugünkü seviyeye getiren nesillerin izinden gideceğinize, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmayacağınıza inancımız tamdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu olsun.” sözleriyle makam ziyareti son buldu.

24-04-201824-04-201824-04-201824-04-2018

Hükümet Konağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bozyazı/Mersin - (324) 8513991

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.