MERSİN BOZYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mersin Tanıtım Günlerinde Bozyazı Muz Lifi Damgası

         Mersin Tanıtım Günlerinde Bozyazı Muz Lifi Damgası

 

         İSTANBUL FESHANE DE 26- 30 KASIM TARİHLERİ ARASINDA YAPILAN MERSİN TANITIM GÜNLERİNE BOZYAZI KAYMAKAMLIĞI VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN DESTEKLERİ İLE KATILAN MUZ LİFİ STANDI FUAR GÜNLERİ BOYUNCA İSTANBUL HALKI VE MERSİNLİ HEMŞERİLERİMİZDEN YOĞUN İLGİ VE TEBRİK GÖRDÜ. STANDIMIZI GEZEN MERSİN VALİSİ ÖZDEMİR ÇAKACAK, MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BURHANETTİN KOCAMAZ VE İSTANBUL VALİ YARDIMCISI MUSTAFA AYHAN STANDAKİ ÜRÜNLER VE MUZ LİFİ HAKKINDA BİLGİ ALIP ÇALIŞMALARIN TÜRKİYEDE BİR İLK OLDUĞUNUN ALTINI ÇİZEREK BUNUN İLÇE VE MERSİN İN TANITIMI AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNU İFADE EDİP ÇALIŞMALARDA EMEĞİ GEÇEN,  MUZ LİFİNİ BOZYAZIYA VE TÜRKİYE YE BİR DEĞER OLARAK KAZANDIRAN İLÇE KAYMAKAMI MUSTAFA ERKAYIRAN VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HASAN DOĞAN ‘I TEBRİK ETTİLER.

             FUARIN İLK GÜNÜNDEN İTİBAREN FUAR MERKEZİNİ GEZEN YAKLAŞIK 400 – 450 BİN DOLAYINDA KATILIMCININ HEPSİNİN ORTAK İFADE ETTİĞİ TEK DUYGU BOZYAZI KAYMAKAMLIĞININ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN MERSİN İN TANITIMIN DA ÇOK ÖNEMLİ BİR ROL ALIP GERÇEKTEN MERSİNE AİT BİR KÜLTÜR ÖGESİNİN İSTANBULDA KENDİLERİNE TATTIRILMASINDAN DOLAYI DUYDUKLARI HAZDI. AYRICA BU PROJENİN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE TÜRKİYE DE HAZIRLANAN BİR İLK OLDUĞUNU DUYAN YAKLAŞIK 400-450 BİN KATILIMCI FUARDAKİ İLÇELER ARASINDA ZATEN TEK FARKLILIK YARATAN STANDIN BOZYAZI STANDI OLDUĞUNU, PROJEDEN DUYDUKLARI MEMNUNUNİYETİ BİR MERSİNLİ OLARAK ÖZELLİKLE BELİRTTİLER. MERSİN FUAR ORGANASİZYONUNA KATILAN İŞ ADAMLARI DA MUZ LİFİ HAKKINDA BİLGİ ALIP İLERİKİ DÖNEMLERDE BOZYAZIYA GELİP ORTAK BİR ÇALIŞMA YAPIP BUNU ÜRETİM EKONOMİSİNE BİR BOZYAZI MERSİN DEĞERİ OLARAK KATMAK İSTEDİKLERİNİ BELİRTTİLER.

              İLÇE KAYMAKAMLIĞI VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ TEMSİLEN KATILAN İLÇE HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜR YARDIMCISI ERSİN ATEŞ VE İLÇE HALK EĞİTİM MERKEZİ USTA ÖĞRETİCİLERİNDEN AYŞE BARAN VE FUNDA TOPRAK 5 GÜN BOYUNCA EN FAZLA İLGİ ÇEKEN STANDIN BOZYAZI MUZ LİFİ STANDI OLDUĞUNU BELİRTEREK GELECEK SENELERDE BU İLGİNİN DAHADA KATLANARAK DEVAM EDECEĞİ TESPİTİNDE BULUNDULAR.

               

              Muz LifiMuz LifiMuz LifiMuz LifiMuz LifiMuz LifiMuz LifiMuz Lifi

  

 

 

 

Hükümet Konağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bozyazı/Mersin - (324) 8513991

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.