MERSİN BOZYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çopurlu İlkokulu Özel Eğitim Öğrencilerimizin Sevinci...

Çopurlu İlkokulu Özel Eğitim Öğrencilerimizin Sevinci...

      Toplumu toplum yapan o toplumdaki bireysel farklılıklardır. Tüm dünyada olduğu gibi ilçemizde de bireysel farklıkları sayesinde onları özel kılan öğrencilerimiz var. Bugün biz de bu öğrencilerimizin sesine kulak verdik. Elimizden geldiğince onların yüreklerine dokunmak, onlarla vakit geçirmek istedik. Bu sebeple İlçemiz Çopurlu İlkokulu Özel Eğitim Alt Sınıfındaki öğrencilerimizi ziyaret ettik.

      İlçe Kaymakamımız Sayın Hayati TAŞDAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa SEZGİN, Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdüresi İmran ŞEREF,  Çopurlu İlkokulunda özel eğitim sınıflarında öğrenim gören öğrencilerimizi ziyaret ettiler. Her biri birbirinden özel olan bu öğrencilerimize Bozyazı İlçe Kaymakamlığı ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla oyuncak, ders araç-gereçleri, kırtasiye malzemeleri hediye edildi. Bu ziyaret ve aldıkları hediyeler karşısında mutlu olan öğrencilerimiz İlçe Kaymakamımız Sayın Hayatı TAŞDAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa SEZGİN ile bir süre sohbet ederek onlara teşekkür ettiler.

 

02-03-201802-03-201802-03-201802-03-201802-03-201802-03-2018

Hükümet Konağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bozyazı/Mersin - (324) 8513991

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.