MERSİN BOZYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bozyazı Anadolu Lisesi voleybolda il birincisi oldu

Bozyazı Anadolu Lisesi voleybolda il birincisi oldu

Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü´nün ortaklaşa düzenlediği ´Okullar Arası (A) Erkekler Voleybol İl Birinciliği´ karşılaşmalarına 13 ilçede bulunan tüm liseler katıldı. Yaptığı 11 karşılaşmanın tamamını kazanan Bozyazı Anadolu Lisesi Voleybol Takımı, Toroslar 1000 Kişilik Spor Salonu´nda gerçekleşen final müsabakasında ise Mersin Spor Lisesi Voleybol Takımını 3-0 yenerek Mersin Şampiyonu oldu. Finallerde Mersin Spor Lisesi ikinciliği, Silifke Mesleki Teknik Anadolu Lisesi üçüncülüğü elde etti.

İl birincisi olan Bozyazı Anadolu Lisesi önümüzdeki günlerde yeri belirlenerek yapılacak olan grup müsabakalarında Mersin´i temsil edecek. Bozyazı Anadolu Lisesi Müdürü Ali Erduran, öğrencileri ile gurur duyduğunu ifade ederek, "Şampiyonlukta emeği geçen ve bize bu gururu yaşatan başta Beden Eğitimi Öğretmenleri İbrahim Demir ile Hıdır Derin olmak üzere sporcu öğrencilerimi kutlarım. Grup müsabakalarında da Mersin´i ve ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek derece ile döneceklerine inancım sonsuz" dedi.

Hükümet Konağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bozyazı/Mersin - (324) 8513991

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.