MERSİN BOZYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılar

Başarılar

Sevgili Öğrenciler,

Hayatınızın farklı aşamalarında sınavlarla karşılaşacağınız gerçeğini unutmayın. Zaman zaman buna göre hazırlıklarınızı yapmanız gerekecek. Bu ciddiyet ve sorumluluk bilinci, sizi daha başarılı bir seviyeye getirecektir. İnanıyorum ki uzun süre zarfında sizler yapılması gereken tüm hazırlıkları yaptınız ve elinizden gelenin en iyisini ortaya koyacaksınız. İhtiyacınız olan, kendinize, bilginize duyacağınız güvendir. Sınavlar önemlidir, ancak sizin kendinizi ifade edebileceğiniz, mutlu olabileceğiniz bir geleceği kurmanız daha önemlidir. Aslolan hayatta ne istediğinizi bilmek ve o yolda kendinizi geliştirerek kararlılıkla yürümektir.


Değerli Veliler,

Çocuklarınızın başarısı için büyük emek ve gayret sarf ettiğinize, maddi ve manevi fedakârlıklarda bulunduğunuza yürekten inanıyorum. Çocuklarınıza duyduğunuz sevgiden dolayı sınav, sizler için de önem taşıyor. Öğrenciler bugün bizim çocuklarımız olduğu gibi sınav sonrasında da bizim çocuklarımız. Sınav başarısının hayat başarısı olmadığı unutulmamalıdır. Öğrencilerimizin kişiliklerinin oluşmaya başladığı bu dönemde, her koşulda yanlarında olduğunuzu göstermeniz bir ömür hayatlarında iz bırakacak. Sınırsız ve koşulsuz sevginin tesiri daha kalıcı ve daha hissedilir olacaktır.


Bu düşüncelerle tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, kendilerini şimdiden kutluyorum. Çocuklarımızı sınavlara hazırlayan bütün yönetici, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyor, sınavlarda görev alacak tüm eğitim kurumları çalışanlarına da kolaylıklar diliyorum.

Hükümet Konağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bozyazı/Mersin - (324) 8513991

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.